تبلیغات
سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر

قالب وبلاگ

asgharaslenajafi@gmail.com

سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر
 

زندگی مجال تربیت است و هستی كلاس است كه همه لحظه ها و صحنه هایش، آموزگار تربیت انسان است. گذر ایام صدف روزها و شب هایی است كه در پس یكدیگر آمدند و رفتند، تا انسان خود را در هاله تربیت بارور و از خاك به افلاك ره سپارد. هفته تربیت، هفته انسان و ارزش های انسانی، گرامی باد.
تاریخ ، آیینه روشن انسان هایی است كه  زیر این آسمان بی رنگ، همیشه در پیِ نجات و تلاش، برای دست گیری از انسان هایی بوده اند كه غریق دریای خروشان نفس شده اند . بیش از این  كه به خود بیندیشند ، به فكر  دیگران بوده ، همیشه خلاف موج، حركت كردند و ساحلی دیگر جسته اند. كسانی كه پیامبر گونه زندگی خود را وقف نجات گم شدگان كوره، راه های زندگی نموده اند. آن ها مانند پیامبران، مربیان دلسوز انسان اند. هفته تربیت اسلامی را به همه این بزرگواران تبریك می گوییم.
مربیان تربیتی ، میراث دار  انبیا  و  اسطوره های  خدمت به بشرند . آن ها  برگزیدگانی هستند  كه با تكیه بر ایمان عقیده قلبی خود  ، همیشه در اندیشه گشودن  چشم های خواب آلوده در مسیر چاه های زندگی اند . فكر  خوب زیستن، خوب ماندن و خوب ساختن، در قلب دریایی اینان  ، موج های  سهمگین  اراده می آفریند .  اینان سازندگان نسلی معتقد، با ایمان و با نشاط اند. و همه ما مدیون ایمان قلبی و مساعی این بزرگواران در راستای تربیت صحیح هستیم. این روز را به همگی این عزیزان تبریك و تهنیت می گوییم.
سلام بر دست های پر محبتی كه ابری تر از آسمان، عاطفه را به لب های ترك بسته وجود انسان ها می رساند. بر قلب هایی درود كه مالامان از عشق به خالق و مخلوق، در پی افتاده ای در راه، می گردد تا مزرعه اندیشه اش را با نسیم تربیت سبز سازند. بر زبان هایی درود كه مانند طبیبی زبردست، نشاط را به رگ های گرفته نیازمندان فرا می خواند. روز تربیت اسلامی بر این بزرگ مردان كم توقع خجسته و فرخنده باد!

 
[ یکشنبه 9 اسفند 1394 ] [ 01:49 ب.ظ ] [ سرپرستی qa ]

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
تماس با ما